Site menu
Legatura cu adminu

Numai prin mesaje la rubrica contacteaza-ne
Vizitatori
widgeo.net
free counters
Parere Site
Rate my site
Total of answers: 112

Liga a IV-a

Comisia de Competitii

PROGRAM COMPETITIONAL
LIGA A IV-A
EDITIA 2010-2011 TUR





ETAPA I – 21.08.2010 ora 11:00

1. AS CATA – ASF ZARNESTI
2. FC VIITORUL GHIMBAV – CS FOREX
3. CARPATI BERIVOI – CSM FAGARAS
4. INFRATIREA HARMAN – CS CFR BRASOV
5. AS JIBERT – CETATEA RUPEA
6. AFC VIROMET 2006 VICTORIA – OLIMPIC VOILA
7. ARIPILE BRASOV – FC RASNOV
8. OLIMPIA SANPETRU – FC GHIMBAV 2000
9. INTER CRISTIAN – E.U. FELDIOARA

ETAPA II – 28.08.2010 ora 11:00

1. E.U. FELDIOARA – AS CATA
2. FC GHIMBAV 2000 – AS INTER CRISTIAN
3. FC RASNOV – OLIMPIA SANPETRU
4. OLIMPIC VOILA – ARIPILE BRASOV
5. CETATEA RUPEA – AFC VIROMET 2006 VICTORIA
6. CS CFR BRASOV – AS JIBERT
7. CSM FAGARAS – INFRATIREA HARMAN
8. CS FOREX – CARPATI BERIVOI
9. ASF ZARNESTI – FC VIITORUL GHIMBAV

ETAPA III – 04.09.2010 ora 11:00

1.FC VIITORUL GHIMBAV – AS CATA
2. CARPATI BERIVOI – ASF ZARNESTI
3. INFRATIREA HARMAN – CS FOREX
4. AS JIBERT – CSM FAGARAS
5. AFC VIROMET 2006 VICTORIA – CS CFR BRASOV
6. ARIPILE BRASOV – CETATEA RUPEA
7. OLIMPIA SANPETRU – OLIMPIC VOILA
8. INTER CRISTIAN – FC RASNOV
9. E.U. FELDIOARA – FC GHIMBAV 2000

ETAPA IV – 11.09.2010 ora 11:00

1. AS CATA – FC GHIMBAV 2000
2. FC RASNOV – E.U. FELDIOARA
3. OLIMPIC VOILA – INTER CRISTIAN
4. CETATEA RUPEA – OLIMPIA SANPETRU
5. CS CFR BRASOV – ARIPILE BRASOV
6. CSM FAGARAS – AFC VIROMET 2006 VICTORIA
7. CS FOREX – AS JIBERT
8. ASF ZARNESTI – INFRATIREA HARMAN
9. FC VIITORUL GHIMBAV – CARPATI BERIVOI

ETAPA V - 15.09.2010 ora 17 :00

1. CARPATI BERIVOI - AS CATA
2. INFRATIREA HARMAN - VIITORUL GHIMBAV
3. AS JIBERT - ASF ZARNESTI
4. AFC VIROMET 2006 VICTORIA - CS FOREX
5. ARIPILE BRASOV - CSM FAGARAS
6. OLIMPIA SANPETRU - CFR BRASOV
7. INTER CRISTIAN - CETATEA RUPEA
8. E.U. FELDIOARA - OLIMPIC VOILA
9. FC GHIMBAV 2000 - FC RASNOV

ETAPA VI - 18.09.2010 ora 11:00

1. AS CATA - FC RASNOV
2. OLIMPIC VOILA - FC GHIMBAV 2000
3. CETATEA RUPEA - E.U. FELDIOARA
4. CS CFR BRASOV - INTER CRISTIAN
5. CSM FAGARAS - OLIMPIA SANPETRU
6. CS FOREX - ARIPILE BRASOV
7. ASF ZARNESTI - AFC VIROMET 2006 VICTORIA
8. FC VIITORUL GHIMBAV - AS JIBERT
9. CARPATI BERIVOI - INFRATIREA HARMAN

ETAPA VII - 25.09.2010 ora 11 :00

1. INFRATIREA HARMAN - AS CATA
2. AS JIBERT - CARPATI BERIVOI
3. VIROMET 2006 VICTORIA - FC VIITORUL GHIMBAV
4. ARIPILE BRASOV - ASF ZARNESTI
5. OLIMPIA SANPETRU - CS FOREX
6. INTER CRISTIAN - CSM FAGARAS
7. E.U. FELDIOARA - CS CFR BRASOV
8. FC GHIMBAV 2000 - CETATEA RUPEA
9. FC RASNOV - OLIMPIC VOILA

ETAPA VIII - 29.09.2010 ora 17 :00

1. AS CATA - OLIMPIC VOILA
2. CETATEA RUPEA - FC RASNOV
3. CS CFR BRASOV - FC GHIMBAV 2000
4. CSM FAGARAS - E.U. FELDIOARA
5. CS FOREX - INTER CRISTIAN
6. ASF ZARNESTI - OLIMPIA SANPETRU
7. FC VIITORUL GHIMBAV - ARIPILE BRASOV
8. CARPATI BERIVOI - AFC VIROMET 2006 VICTORIA
9. INFRATIREA HARMAN - AS JIBERT

ETAPA IX - 02.10.2010 ora 11 :00

1. AS JIBERT - AS CATA
2. VIROMET 2006 VICTORIA - INFRATIREA HARMAN
3. ARIPILE BRASOV - CARPATI BERIVOI
4. OLIMPIA SANPETRU - FC VIITORUL GHIMBAV
5. INTER CRISTIAN - ASF ZARNESTI
6. E.U. FELDIOARA - CS FOREX
7. FC GHIMBAV 2000 - CSM FAGARAS
8. FC RASNOV - CS CFR BRASOV
9. OLIMPIC VOILA - CETATEA RUPEA

ETAPA X - 09.10.2010 ora 11 :00

1. AS CATA - CETATEA RUPEA
2. CS CFR BRASOV - OLIMPIC VOILA
3. CSM FAGARAS - FC RASNOV
4. CS FOREX - FC GHIMBAV 2000
5. ASF ZARNESTI - E.U. FELDIOARA
6. VIITORUL GHIMBAV - INTER CRISTIAN
7. CARPATI BERIVOI - OLIMPIA SANPETRU
8. INFRATIREA HARMAN - ARIPILE BRASOV
9. AS JIBERT - VIROMET 2006 VICTORIA

ETAPA XI - 16.10.2010 ora 11 :00

1. VIROMET 2006 VICTORIA - AS CATA
2. ARIPILE BRASOV - AS JIBERT
3. OLIMPIA SANPETRU - INFRATIREA HARMAN
4. INTER CRISTIAN - CARPATI BERIVOI
5. E.U. FELDIOARA - VIITORUL GHIMBAV
6. FC GHIMBAV 2000 - ASF ZARNESTI
7. FC RASNOV - CS FOREX
8. OLIMPIC VOILA - CSM FAGARAS
9. CETATEA RUPEA - CS CFR BRASOV

ETAPA XII - 23.10.2010 ora 11 :00

1. AS CATA - CS CFR BRASOV
2. CSM FAGARAS - CETATEA RUPEA
3. CS FOREX - OLIMPIC VOILA
4. ASF ZARNESTI - FC RASNOV
5. VIITORUL GHIMBAV - FC GHIMBAV 2000
6. CARPATI BERIVOI - E.U. FELDIOARA
7. INFRATIREA HARMAN - INTER CRISTIAN
8. AS JIBERT - OLIMPIA SANPETRU
9. VIROMET 2006 VICTORIA - ARIPILE BRASOV

ETAPA XIII - 30.10.2010 ora 11 :00

1. ARIPILE BRASOV - AS CATA
2. OLIMPIA SANPETRU - VIROMET 2006 VICTORIA
3. INTER CRISTIAN - AS JIBERT
4. E.U. FELDIOARA - INFRATIREA HARMAN
5. FC GHIMBAV 2000 - CARPATI BERIVOI
6. FC RASNOV - VIITORUL GHIMBAV
7. OLIMPIC VOILA - ASF ZARNESTI
8. CETATEA RUPEA - CS FOREX
9. CS CFR BRASOV - CSM FAGARAS

ETAPA XIV - 06.11.2010 ora 11 :00

1. AS CATA - CSM FAGARAS
2. CS FOREX - CS CFR BRASOV
3. ASF ZARNESTI - CETATEA RUPEA
4. VIITORUL GHIMBAV - OLIMPIC VOILA
5. CARPATI BERIVOI - FC RASNOV
6. INFRATIREA HARMAN - FC GHIMBAV 2000
7. AS JIBERT - E.U. FELDIOARA
8. VIROMET 2006 VICTORIA - INTER CRISTIAN
9. ARIPILE BRASOV - OLIMPIA SANPETRU

ETAPA XV - 13.11.2010 ora 11:00
1. OLIMPIA SANPETRU - AS CATA
2. INTER CRISTIAN - ARIPILE BRASOV
3. E.U. FELDIOARA - VIROMET 2006 VICTORIA
4. FC GHIMBAV 2000 - AS JIBERT
5. FC RASNOV - INFRATIREA HARMAN
6. OLIMPIC VOILA - CARPATI BERIVOI
7. CETATEA RUPEA - VIITORUL GHIMBAV
8. CS CFR BRASOV - ASF ZARNESTI
9. CSM FAGARAS - CS FOREX

ETAPA XVI - 20.11.2010 ora 11:00

1. AS CATA - CS FOREX
2. ASF ZARNESTI - CSM FAGARAS
3. VIITORUL GHIMBAV - CS CFR BRASOV
4. CARPATI BERIVOI - CETATEA RUPEA
5. INFRATIREA HARMAN - OLIMPIC VOILA
6. AS JIBERT - FC RASNOV
7. VIROMET 2006 VICTORIA - FC GHIMBAV 2000
8. ARIPILE BRASOV - E.U. FELDIOARA
9. OLIMPIA SANPETRU - INTER CRISTIAN

ETAPA XVII - 27.11.2010 ora 11:00
1. INTER CRISTIAN - AS CATA
2. E.U. FELDIOARA - OLIMPIA SANPETRU
3. FC GHIMBAV 2000 - ARIPILE BRASOV
4. FC RASNOV - VIROMET 2006 VICTORIA
5. OLIMPIC VOILA - AS JIBERT
6. CETATEA RUPEA - INFRATIREA HARMAN
7. CS CFR BRASOV - CARPATI BERIVOI
8. CSM FAGARAS - VIITORUL GHIMBAV
9. CS FOREX - ASF ZARNESTI

NOTA:

  • jocurile echipelor de juniori se vor disputa in deschidere , la ora 9:00 ( ora 15:00 in etapele intermediare);
  • echipa Olimpia Sanpetru organizeaza jocurile pe terenul Forex din Brasov;
  • echipa AS Cata organizeaza jocurile pe terenul Energia din Feldioara

Ceas
Urmatorul meci

Pregatirea de iarna



Pana in februarie


Logheazate pe Site
Stiri Zilnice

Copyright MyCorp © 2018